Dnes je Streda 3. júna 2020, meniny má Karolína a zajtra Lenka.

Domov sociálnych služieb
KAMPINO
Haanova č. 36 - 38


Našim zriaďovateľom je
Bratislavský samosprávny kraj

DOBROVOĽNÍCTVO -> NAŠE MESTO 2013

Dňa 14. júna 2013 sme sa už po štvrtý raz zúčastnili projektu Naše mesto 2013 realizované Nadáciou Pontis a skupinou firiem Engage v prospech organizácií, ktoré potrebujú pomoc firemných dobrovoľníkov.

My – Klienti a zamestnanci Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých KAMPINO – sme tí, ktorí opäť prijali s radosťou a vďakou pomoc dobrovoľníkov, tento krát zamestnancov Bratislavského samosprávneho kraja. O tom, že mali chuť na čas kancelárie vymeniť za pracovné náradie a nezištnú chuť pomôcť iným navráva aj fakt, že ich na pomoc prišlo až 25! S pracovným nasadením a elánom upratovali jeden z kútov našej rozsiahlej záhrady, strihali a klčovali porasty či natierali časom zašlý náter na oplotení areálu. Povzbudiť ich prišiel aj náš spoločný najvyšší šéf, pán župan Ing. Pavol Frešo. Po úvodnom slove zástupkyne Nadácie Pontis a riaditeľke zariadenia ich povzbudil príjemnými slovami a nešetril uznaním vďaky za ich účasť a aktivitu na dobrovoľníckej aktivite.

Ďakujeme zamestnancom Úradu Bratislavského samosprávneho kraja za to, že svojou účasťou podporili myšlienku dobrovoľníckej činnosti v našom zariadení, za kus práce, ktorou prispeli ku skrášleniu nášho exteriéru, aktívnym klientom a zamestnancom DSS KAMPINO za to, že sa tiež zapojili do aktivity a pánovi županovi za jeho návštevu medzi nami.

© 2020 www.kampino.sk